Категории

Новинки

Новых товаров нет

Політика конфіденційності

 

Нижчевикладена політика конфіденційності застосовується до сайту "Premia.com.ua" (далі "сайт"). Відвідавши цей сайт, будь ласка, ознайомтеся з політикою конфіденційності, що діє на відвідуваному вами сайті.

Якщо ви не згодні з дійсною політикою сайту, просимо вас не користуватися цим сайтом. Відвідуванням та використанням цього сайту ви висловлюєте вашу згоду з умовами дійсної політики конфіденційності сайту.

 

Інформація неперсонального характеру, що збирається автоматично

 

Сайт «Premia.com.ua» прагне захищати особисте життя відвідувачів своїх Інтернет-сайтів. Звертаємо вашу увагу на те, що сайт може надавати авторитетним третім особам узагальнені статистичні дані про клієнтів сайту, динаміку трафіка та схожі дані про сайт однак ці статистичні дані не будуть містити інформації, що дозволяє встановити особистість.

 

Персональна інформація

 

З метою відповіді на ваші запитання, виконання ваших заявок та інше, може виникнути необхідність отримати персональну інформацію про вас: ім‘я, адресу, адресу електронної пошти та номер телефону. Сайт може використовувати цю інформацію для відповіді на ваші запити та зв‘язки з вами поштою, електронною поштою або за телефоном для інформування про нові продукти, послуги й рекламні акції. Якщо ви розміщуєте замовлення на товар, заявку на надання послуги або пропонуєте матеріали для цього сайту, ми можемо зв‘язатися з вами для отримання додаткової інформації, необхідної для обробки або виконання вашого замовлення та/або заявки. Однак якщо це не передбачено обов‘язковими вимогами відповідного законодавства, ми зобов‘язуємось не надавати цю інформацію третім особам без вашого дозволу, окрім обсягу інформації, необхідної для обробки вашого замовлення, виконання ваших заявок. Використовуючи зазначені функції сайту, ви також надаєте сайт «Premia.com.ua» право на передачу будь-якої наданої вами інформації для цілей, перерахованих вище.

Окрім наданої вами персональної інформації, на сайті може застосовуватися технологія, що дозволяє збирати окрему технічну інформацію, наприклад, вашу адресу за Інтернет-протоколом та відомості про операційну систему вашого комп‘ютера, тип програми-браузера, динаміку трафіка та адреси будь-яких вихідних Інтернет-сайтів.

 

Безпека

 

Незважаючи на те, що завжди існують ризики, пов‘язані з наданням персональних даних особисто, за телефоном або через Інтернет, і жодна технологічна система не є цілком безпечною та захищеною від втручання або злому, сайт «Premia.com.ua» докладає всіх зусиль до вживання належних заходів для запобігання і зведення до мінімуму ризиків несанкціонованого доступу до вашої персональної інформації, її неналежного використання або зміни.

 
Точність даних, що збираються

 

Сайт «Premia.com.ua» може за власною ініціативою або за вашим запитом доповнювати, виправляти або видаляти будь-які неповні, неточні або застарілі персональні дані, що зберігаються сайтом «Premia.com.ua» у зв‘язку з експлуатацією цього сайту.

 

Ідентифікація відвідувачів

 

Періодично у вашому комп‘ютері може розміщуватися інформація, що дозволяє нам встановити вашу особистість. Ця інформація іменується "cookіes". Вказуючи, як і коли наші користувачі відвідують цей сайт, ця інформація може допомогти нам надалі удосконалювати його. Ми будемо використовувати файли cookіes виключно для перегляду на вашому жорсткому диску тієї інформації, що була розміщена на ньому файлом cookіe з цього сайту. Використання cookіes є галузевим стандартом і реалізоване на багатьох Інтернет-сайтах. Cookіes зберігаються у вашому комп‘ютері, а не на цьому сайті. Якщо ви не бажаєте отримувати cookіes або хочете отримувати повідомлення про їхнє розміщення, ви можете відповідним чином настроїти свою програму-браузер, якщо вона дозволяє це зробити.

 

Неповнолітні

 

Особи, що не досягли 18 років, не мають права надавати інформацію до сайту «Premia.com.ua» без згоди одного з батьків або законного опікуна, а також не мають права без такої згоди виконувати покупки або інші, юридично значущі, дії на цьому сайті, якщо це не дозволено чинним законодавством.

 

Зміни

 

Сайт «Premia.com.ua» залишає за собою право вносити зміни до дійсної політики сайту з охорони приватного життя, а також змінювати умови доступу до цього сайту, припиняти доступ до нього, змінювати або вилучати зміст цих сторінок у будь-який час з повідомленням або без нього.


Корзина  

Нет товаров

Доставка $0
Всего $0

Корзина Оформить